אביזרי קפה

אביזרי קפה

אם יש לכם מכונת קפה, בין אם נקנתה בחנות קפה רשמית ובין אם במרכול או בחנות נוחות, ודאי יעניינו אתכם כמה אביזרי קפה שמומלץ מאד להכיר מקרוב. בואו לפגוש באביזרים שיעשו את הקפה שלכם לטעים במיוחד ונוח ביותר להכנה. אלו הם אביזרי הקפה שכל אחד חייב שיהיו לו בבית או במשרד.

חומרי גלם אותנטיים

בואו להכיר את חומרי הגלם המקוריים של מותגי הקפה הגדולים נס קפה ואספרסו. חומרי הגלם כוללים אבקות קפה לשימוש ארוך טווח, קפסולות וכמובן פולי קפה טבעיים. חומרי גלם אותנטיים אלו יבססו בספלים שלכם משקאות קפה טעימים במיוחד אשר יהיו ממש בלתי נשכחים גם שעות רבות אחרי הלגימה.

מכשירי עזר למכונות

אם המכונות שלכם רק מחממות מים, ייתכן כי אתם צריכים עוד כמה סטים של מכשירים בשביל לעשות את הכנת הקפה למעניינת יותר. כך, למשל, מטחנת קפה אשר גורסת פולי קפה לאבקה או לגרניטה על פי בחירתכם. המטחנות מאפשרות גריסה במגוון מהירויות ואיסוף באמצעות מנגנון אלקטרוני או ידני לבחירתכם. עוד מכשיר שכדאי להכיר הוא מקציף חלב. המכשיר לא רק מחמם את החלב אלא גם הופך אותו למוקצף בצורות שונות כמו אלה של מקיאטו, הפוך, קורטו, קפוצ'ינו, ועוד.

מכלי ואקום

עוד אביזר שחשוב שיהיה לכם בבית אם אתם טוחנים קפה מאפס באמצעות מטחנת קפה. בשונה מאבקה או קפסולה שאתם קונים טחונה, לכם אין באמת תנאי מעבדה ליצירת ואקום. לכן, מה שנדרש הוא כלים ניידים שייצרו לכם אותו. מכניסים את האבקה שטחנתם למכל עם מכסה בעל שסתום. פותחים את השסתום ומכניסים משאבת ואקום שתשאב את הגזים הזרים. סוגרים מיד עם תום השימוש את השסתום חזרה ויש לכם קפה ארוז בוואקום.

אביזרי ניקיון

בואו להתעניין באביזרי ניקיון שונים לתחזוקת מכונות קפה. חשוב לרכוש רק אביזרים אשר מצוינים בהוראות של ה- MANUAL של מכונת הקפה שלכם, כמו גם כל מכשיר אלקטרוני אחר להכנת קפה. מאד חשוב לבחור אביזרי ניקיון מותאמים אשר יצרו גם מכונה תקינה ונקייה וגם כזו שלא תספוג ריחות והשפעות אחרות של חומרים אלו. אביזרי ניקיון נכונים ושימוש נכון צפויים לשמור לכם על המכונה תקינה ושמישה לאורך זמן רב.