כוסות אספרסו

כוסות אספרסו

אם אתם מעוניינים להשביח את הרגלי שתיית הקפה שלכם ולדמות אותם לאלו של מסעדות, בואו להסדיר כוסות אספרסו ייחודיות. מהן הכוסות הללו וכיצד תדעו שלפניכם כוס אספרסו ייעודית?

גודל הכוס

גודלה של כוס אספרסו סטנדרטית הוא 30 מ"ל. כוס זו מספיקה לאספרסו קצר, ארוך ומשקאות שונים המיועדים לכוס קצרה כמו קורטו ומקיאטו. גודלה של הכוס מאפשר לזהות מיד שמדובר על כוס אספרסו ולא כוס לקפה רגיל, שגודלה הוא 45-60 מ"ל. כוס של 45 מ"ל ניתנת לשימוש במשקאות אספרסו מוגדלים, שהם מעטים מאד בהשוואה לרוב המוצק של משקאות אלו.

צורת הכוס

צורתה של כוס אספרסו תקנית היא עגולה קונית, עם חלק רחב בקצה העליון וחלק צר בבסיס. צורתה של כוס אספרסו היא למעשה דמוית חצי ביצה, והכוונה היא כמובן לחצי התחתון הרחב. לרוב היא תהיה גם בצבע לבן, אך אין זה מחייב המציאות. לכוס ידית נשיאה חצי מעגלית בצדה.

בסיס הכוס

כוסות אספרסו מכילות בסיס מעגלי שלם המשתרע לכל ההיקף התחתון. הבסיס מאפשר הנחה על שולחנות בלי לפגוע בהם באמצעות ספיגת חום. הבסיס גורם לתחתית הכוס להיות מרוחקת מהשולחן כ- 10-20 מ"ל המספיקים ליצירת ההגנה הנדרשת לשולחן.

רכישת כוסות אספרסו

הכי משתלם לרכוש כוסות אספרסו בחנות מוצרי קפה ומכונות קפה. רק שם תזכו לקבל כוסות מקוריות של המותג אספרסו המתאימות פיקס למזיגת המשקה האולטימטיבי. מומלץ מאד להתעניין בכוסות אספרסו מקוריות על מנת להפוך את חוויית השתייה שלכם למענגת במיוחד, עם הרגשה של שתיית אספרסו בבית קפה בוטיק טיפוסי.

תמחור מוזל לכוסות אספרסו

כאשר אתם לקוחות של חנות מוצרי קפה, כוסות אספרסו מונגשות לכם במחירים נמוכים מהרגיל. לרוכשים בסיטונאות הרבה כוסות מובטחת הנחה חסרת מעצורים אשר תביא את המחיר ליחידה בודדת לרמה נמוכה ביותר שתתקשו למצוא במקומות אחרים.

עוד על כוסות אספרסו

כוסות אספרסו היוו מאז ומתמיד את הכוסות שתושבי איטליה, המדינה של האספרסו, השתמשו בהם לחוויה האותנטית. הכוסות מהוות את התקני השתייה הנפוצות ביותר באיטליה ומהנפוצות ביותר בישראל. אם אתם מעוניינים ביצירת חוויית אספרסו אמתית ובלתי נשכחת בואו לרכוש כוסות אספרסו אמתיות מחנות קפה בוטיק.