מכונות אספרסו

מכונות אספרסו

אם אתם אוהבים אספרסו, ומעוניינים ליהנות ממנו גם בבית, מכונות אספרסו בגודל מוקטן לשימוש ביתי יספקו לכם את כל מה שנדרש להכנת כל סוגי האספרסו. המכונות כמובן זמינות גם לתפוצה גדולה יותר, עם דגמים גדולים המיועדים למשרדים ולאולמות קבלה. באמצעות מכונות אספרסו ניתן להפיק משקאות כמו אספרסו קצר, ארוך, כפול, וגם ליהנות ממשקאות בכוסות זעירות של 30 מ"ל שאינם אספרסו כמו קורטו (גרסה מוקטנת של קפה הפוך) ומקיאטו (קפה המכונה גם "כתם איטלקי" ובו כתם חלב לבן בחלקו העליון).

אופן פעולתה של המכונה

המכונה מבוססת על קפסולות אספרסו. קפסולות אלה מכילות אבקת אספרסו מקורית המספיקה לספל מזערי אחד של 30 מ"ל. מכונות אספרסו מעניקות ללקוח את כל החופש ליצור לעצמו את המשקה המועדף באמצעות בחירה בקפסולה הנכונה. ישנן קפסולות אספרסו לעשרות סוגי משקה. כשאתם רוכשים מכונות אספרסו מחנות מוצרי קפה, ולא מחנות כללית, אתם מקבלים את הקפסולות המקוריות של המותג "אספרסו", מהן תוכלו להכין את המשקאות האותנטיים והטעימים ביותר.

תחזוקה נדרשת למכונה

המכונה כמעט ואינה מצריכה תחזוקה שוטפת. ב- MANUAL שלה כתוב בדיוק אלו חלקים מותר לפתוח ולנקות ואלו אסור, כולל טווחי תדירות מומלצים לביצוע הניקיון. בגדול, אם ביצעתם את ההוראות הללו ועדיין אתם חשים שהמכונה לא נקייה, ניתן לפנות לתמיכה של חברת מכונות האספרסו על מנת שמכונתכם תיבדק ותטופל בהתאם.

אפשרות להכנת אספרסו ידנית כמו במסעדה

הדבר מיועד כמובן לאנשים שיש להם נגיעה בהכנת אספרסו במסעדות ובבתי קפה. שיטת ההכנה שם היא ידנית לחלוטין, אשר מבוססת על טחינת פולי אספרסו לאבקה, הקצפת חלב וחימומו. אף על פי שמדובר על מכונות אספרסו של מסעדות, קיימות מספר גרסאות בגודל קטן המתאימות לשילוב במזנון של מטבח ביתי ממוצע. מאד חשוב לשים מכונה זו הרחק מהישג ידם של ילדים ולהסדיר את רכישתה רק אם יש לכם ניסיון וידע בהפעלתן.

חוויות אספרסו מעולם אחר

כשאתם מצוידים במכונות אספרסו לבית או למשרד – אתם מכניסים את המשקה האהוב לשגרת יומכם ללא תלות בבתי הקפה. את המשקאות הטעימים שאתם וחבריכם תפיקו – תזכרו לכל החיים. בואו להסדיר מכונות אספרסו המתאימות לכם וליהנות מים של חוויות!