פולי קפה

פולי קפה

אמנם פולי קפה ניתנים לרכישה בכל מקום, מהשוק ועד חנות הנוחות, מהסופר מרקט ועד המכולת המקומית, אבל הכי חכם יהיה לרכוש אותם מחנויות המוכרות מכונות קפה. מדוע? משום שהחנויות הללו אינן חנויות אלקטרוניקה ואינן חנויות כלכלת בית. הן קודם כל חנויות קפה, ומחזיקות בכל המוצרים האיכותיים ביותר ליצירת קפה. במקרה של הפולים, הדבר לא מתבטא רק באיכותם אלא במקוריותם. אלו הפולים המקוריים של מותגים כמו נס קפה ואספרסו. באמצעותם תוכלו להבטיח את הכנת משקאות הקפה הטעימים ביותר והאטרקטיביים ביותר לחיך.

פולים מחנות קפה – היתרונות

1. הם מגיעים טריים ובאיכות.

2. ניתן לשמור אותם במארזים המקוריים שלהם לטווח ארוך.

3. הם שייכים אך ורק למותגי הקפה המקוריים אספרסו ונס קפה.

4. מובטחים מוצרי קפה איכותיים לטוחנים אותם ולמשתמשים בהם.

פולים מחנות קפה עושים את ההבדל ביחס לכל פולים של כל חנות אחרת. גם אם זה אומר להאריך מעט ברגעי האספקה, מומלץ מאד לעשות כן ולהבטיח את הפולים האיכותיים ביותר להכנת קפה.

שימושים שונים בפולי קפה

השימוש העיקרי הוא כמובן טחינת קפה לאבקה, אבל ניתן לעשות בהם לא מעט פרויקטים יצירתיים. כך, למשל, במסעדות ובבתי קפה רבים, כשמזמינים קפה מוקצף, נהוג לשים על הקצף 1-2 פולים שלמים לעיטור הספל ולהשבחת הטעם עם המרירות המרוכזת שלהם. ניתן גם לקבוע רמות טחינה שונות לאבקה מוחלטת, גרניטה, וכד'. בחנות קפה תוכלו ללמוד רבות על שיטות הטחינה והשימוש השונות בפולי קפה.

לקוחות פולי קפה

הלקוחות אשר צפויים לרכוש פולי קפה יהיו אלו המחזיקים באמצעים לטחינתם, בין אם ממכונה טוחנת ומחממת ובין אם מטחנה שמבצעת את הטחינה בלבד. מומלץ לקנות את המכשירים הללו בחנות קפה, ולקבל הנחה משמעותית על רכישת פולי קפה באופן קבוע. באופן זה תוכלו להבטיח עלויות זולו8ת של טחינה והכנת קפה.

מארזי פולי קפה

מדובר במארזים קמעונאיים או סיטונאיים לבחירתכם בכמויות שונות. תכניות השיווק של חנויות קפה מרובות ויכולות להיות מותאמות אישית לכל לקוח הזקוק לפולי קפה. רכשו מטחנות קפה מטעם חנות קפה ותוכלו להגיע להסדרי רכישה נוחים של פולים. פולי קפה קונים מחנות קפה מומחית ומבטיחים גם איכות וגם תמחור נוח.